|
---|
|
14:00 | FT |
Junkeren
1 - 2
Brønnøysund
| | |
14:00 | FT |
Bodø/Glimt 2
2 - 0
Lofoten
| | |
14:00 | FT |
Medkila
2 - 5
Mjølner
| | |
14:00 | FT |
Fauske/Sprint
4 - 4
Mosjøen
| | |
14:00 | FT |
Sortland IL
3 - 1
Melbo
| | |
14:00 | FT |
Stålkam.
5 - 1
Sandnessjøen
| | |
14:00 | FT |
Ishavsbyen
2 - 2
Skjervøy
| | |
14:00 | FT |
Kirkenes
0 - 1
Alta 2
| | |
14:00 | FT |
Fløya
9 - 0
Bossekop
| | |
14:00 | FT |
Bjørnevatn
3 - 2
Tverrelvdalen
| | |
14:00 | FT |
Tromsø 3
2 - 1
Hammerfest
| | |
14:00 | FT |
Salangen
1 - 1
Skarp
| | |
|
12:00 | Cxld |
Sandefjord 2
-
Notodden 2
| | |
14:00 | FT |
Eiger
3 - 2
Start 2
| | |
14:00 | FT |
Skarphedin
3 - 2
Vigor
| | |
14:00 | FT |
Express
4 - 0
Jerv 2
| | |
14:00 | FT |
Lura
6 - 1
Randesund
| | |
14:00 | FT |
Viking 2
3 - 0
Mandalskam
| | |
14:00 | FT |
Madla
2 - 1
Donn
| | |
|
14:00 | FT |
Manglerud Star Top.
0 - 3
Rillindja
| | |
14:00 | FT |
Østsiden
0 - 3
Sprint Jeløy
| | |
14:00 | FT |
Skjetten
11 - 1
Skeid 2
| | |
14:00 | FT |
Lørenskog 2
0 - 6
Grei
| | |
14:00 | FT |
Korsvoll
3 - 3
Lokomotiv Oslo FK
| | |
14:00 | FT |
Grorud 2
7 - 1
Hasle/Løren
| | |
14:00 | FT |
Oslojuvelene
2 - 2
Nordstrand
| | |
14:00 | FT |
Follo 2
3 - 3
Ås
| | |
14:00 | FT |
Sarpsborg 08 2
1 - 4
Drobak/Frogn
| | |
14:00 | FT |
Trosvik
2 - 4
Fredrikstad 2
| | |
14:00 | FT |
FK Sparta Sarpsborg
3 - 7
Sarpsborg
| | |
14:00 | FT |
Kråkerøya
5 - 1
Røa
| | |
14:00 | FT |
Kjelsås 2
3 - 1
Strømmen 2
| | |
14:00 | FT |
Lyn
3 - 1
Lommedalen
| | |
15:00 | FT |
Haugesund 2
4 - 0
Vard Haugesund 2
| | |
15:00 | FT |
Staal Jorpeland
2 - 0
Aalgaard FK
| | |
15:00 | FT |
Froyland
4 - 0
Riska
| | |
15:00 | FT |
Brodd
4 - 0
Vardeneset
| | |
15:00 | FT |
Ottestad
0 - 4
FF Lillehammer
| | |
15:00 | FT |
Alvdal
0 - 2
Faaberg
| | |
15:00 | FT |
Sverresborg
7 - 0
Heimdal
| | |
15:00 | FT |
Strindheim 2
4 - 2
Raufoss 2
| | |
15:00 | FT |
Odda
3 - 1
Hinna FK
| | |
15:00 | FT |
Hamarkam. 2
2 - 0
Gjøvik FF 2
| | |
15:00 | FT |
Kattem
2 - 2
Redalen
| | |
15:00 | FT |
Eidsvold TF
3 - 1
Trygg/Lade
| | |
15:00 | FT |
Aakra
4 - 1
Randaberg
| | |
15:00 | FT |
Bryne 2
2 - 1
Sandnes 2
| | |
15:00 | FT |
Ready
7 - 0
Asker 2
| | |
15:00 | FT |
Drammen FK
1 - 1
Eik-Tonsberg
| | |
15:00 | FT |
Holmen
6 - 1
Bærum 2
| | |
15:00 | FT |
Kongsberg
4 - 2
Vestfossen
| | |
15:00 | FT |
Odd Grenland 3
1 - 6
Mjøndalen 2
| | |
15:00 | FT |
Åssiden
2 - 0
Svelvik
| | |
15:00 | FT |
Halsen
2 - 0
Stroemsgodset 3
| | |
16:00 | FT |
KIL/Hemne
4 - 1
Namsos
| | |
16:00 | FT |
Arna-Bjørnar
5 - 1
Øystese
| | |
16:00 | FT |
Åsane 2
5 - 3
Vestsiden-Askøy
| | |
16:00 | FT |
Lyngbø
1 - 5
Austevoll
| | |
16:00 | FT |
Bjarg
3 - 1
Tertnes
| | |
16:00 | FT |
Varegg
3 - 1
Gneist
| | |
16:00 | Cxld |
Nest Sotra 2
-
Brann 2
| | |
16:00 | FT |
Ranheim 2
2 - 1
Steinkjer
| | |
16:00 | FT |
NTNUI
3 - 1
Charlottenlund
| | |
16:00 | FT |
Stryn
0 - 4
Spjelkavik
| | |
16:00 | FT |
Orkla
4 - 3
Kolstad
| | |
16:00 | FT |
Aurskog-Hoeland
4 - 4
Kongsvinger 2
| | |
16:00 | FT |
Bergsøy
2 - 3
Træff
| | |
16:00 | FT |
Rollon
2 - 1
Sogndal 2
| | |
16:00 | FT |
Hødd 2
4 - 0
Floroe 2
| | |
16:00 | FT |
Fjøra
1 - 0
Kristiansund FK
| | |
16:00 | FT |
Surnadal
1 - 6
Aalesund 2
| | |
16:00 | FT |
Volda
4 - 0
Herd
| | |
16:00 | FT |
Skedsmo
2 - 0
Sander
| | |
16:00 | FT |
Rørvik
2 - 2
Byåsen 2
| | |
16:00 | FT |
Fu/Vo
3 - 0
Årdal
| | |
16:00 | FT |
Ull Kisa 2
1 - 6
Flisa
| | |
16:00 | FT |
Valdres FK
1 - 1
Gran IL
| | |
16:00 | FT |
Lillestrøm 2
9 - 0
Hallingdal FK
| | |
16:00 | FT |
Hauerseter
1 - 3
Jevnaker
| | |
16:00 | FT |
Buvik
2 - 5
Verdal
| | |
16:00 | FT |
Tiller
9 - 0
Stjoerdals Blink 2
| | |
16:00 | FT |
Sotra Sportsklubb
2 - 5
Os
| | |