|
---|
|
13:30 | FT |
Brande
4 - 0
Tårup
| | |
13:30 | FT |
Herning Fremad
1 - 3
Ikast
| | |
|
13:00 | FT |
Esbjerg II
0 - 2
OB II
| | |
13:00 | FT |
Albertslund
0 - 1
FB
| | |
13:00 | FT |
Herfoelge II
2 - 3
Kalundborg
| | |
13:00 | FT |
Vanløse
0 - 0
Gladsaxe Hero
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Måløv
5 - 2
Brøndby II
| | |
13:30 | FT |
Silkeborg II
2 - 2
Næsby
| | |
13:30 | FT |
AGF II
2 - 1
Vejgaard
| | |
13:30 | FT |
Tved
3 - 2
Vejen
| | |
13:30 | FT |
Aalborg BK II
3 - 2
Viborg II
| | |
|
13:00 | FT |
FC Horsens
0 - 0
Vejle II
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Roskilde
2 - 2
Tårnby
| | |
13:00 | FT |
FC Vestsjælland
5 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | FT |
Thisted
1 - 2
Aarhus Fremad II
| | |
13:30 | FT |
Blokhus FC
1 - 1
OKS
| | |
|
13:00 | FT |
OB II
4 - 1
Vanløse
| | |
|
13:00 | FT |
FB
1 - 0
FC Vestsjælland
| | |
13:00 | FT |
Brøndby II
0 - 0
Herfoelge II
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Gladsaxe Hero
4 - 0
Måløv
| | |
13:00 | FT |
Tårnby
3 - 1
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
Vejgaard
2 - 1
Tved
| | |
13:30 | FT |
Næsby
3 - 1
Aalborg BK II
| | |
13:30 | FT |
Aarhus Fremad II
2 - 1
Blokhus FC
| | |
13:30 | FT |
Tårup
1 - 5
AGF II
| | |
13:30 | FT |
Vejen
0 - 2
Thisted
| | |
13:30 | FT |
Ikast
1 - 2
Silkeborg II
| | |
13:30 | FT |
OKS
1 - 3
Herning Fremad
| | |
|
13:00 | FT |
Kalundborg
2 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | FT |
Ballerup IF
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
Viborg II
0 - 2
Brande
| | |
|
13:00 | FT |
Albertslund
1 - 2
Brøndby II
| | |
13:00 | FT |
Esbjerg II
1 - 2
Vejle II
| | |
13:00 | FT |
FB
2 - 1
Ballerup IF
| | |
13:00 | FT |
Herfoelge II
0 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | FT |
Måløv
0 - 1
OB II
| | |
13:00 | FT |
FC Vestsjælland
2 - 0
Kalundborg
| | |
13:00 | FT |
Vanløse
2 - 3
Tårnby
| | |
13:30 | FT |
Aalborg BK II
0 - 2
Ikast
| | |
13:30 | FT |
AGF II
1 - 1
Viborg II
| | |
13:30 | FT |
Brande
1 - 4
Næsby
| | |
13:30 | FT |
Blokhus FC
1 - 2
Vejen
| | |
13:30 | FT |
Thisted
3 - 0
Vejgaard
| | |
13:30 | FT |
Aarhus Fremad II
0 - 3
OKS
| | |
13:30 | FT |
Silkeborg II
1 - 2
Herning Fremad
| | |
13:30 | FT |
Tved
4 - 0
Tårup
| | |
|
13:00 | FT |
Roskilde
2 - 2
FC Horsens
| | |
|
13:00 | FT |
Herning Fremad
1 - 2
Aalborg BK II
| | |
13:00 | FT |
Viborg II
1 - 1
Tved
| | |
13:00 | FT |
Vejle II
3 - 0
Vanløse
| | |
13:00 | FT |
Brøndby II
2 - 0
FC Vestsjælland
| | |
13:00 | FT |
Gladsaxe Hero
2 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | FT |
OB II
5 - 2
Herfoelge II
| | |
13:00 | FT |
Tårnby
4 - 2
Måløv
| | |
13:30 | FT |
Vejen
3 - 1
Aarhus Fremad II
| | |
13:30 | FT |
Næsby
2 - 2
AGF II
| | |
13:30 | FT |
Tårup
4 - 4
Thisted
| | |
13:30 | FT |
Ikast
0 - 0
Brande
| (0 - 0) | |
13:30 | FT |
OKS
0 - 0
Silkeborg II
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Vejgaard
0 - 2
Blokhus FC
| | |
13:00 | FT |
Ballerup IF
2 - 2
Roskilde
| | |
13:00 | FT |
FC Horsens
1 - 0
Esbjerg II
| | |
13:00 | FT |
Kalundborg
0 - 0
FB
| (0 - 0) | |
|
13:30 | FT |
Brande
0 - 0
Herning Fremad
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
AGF II
1 - 2
Ikast
| | |
13:00 | FT |
Aalborg BK II
1 - 2
Silkeborg II
| | |
13:00 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 3
Vejgaard
| | |
13:00 | FT |
Vejen
1 - 0
OKS
| | |
13:00 | FT |
Tved
0 - 4
Næsby
| | |
13:00 | FT |
Esbjerg II
5 - 1
Roskilde
| | |
13:00 | FT |
Albertslund
2 - 2
OB II
| | |
13:00 | FT |
FB
1 - 1
Brøndby II
| | |
13:00 | FT |
Herfoelge II
3 - 2
Tårnby
| | |
13:00 | FT |
Vanløse
2 - 3
FC Horsens
| | |
13:00 | FT |
Måløv
3 - 0
Vejle II
| | |
|
13:00 | FT |
FC Vestsjælland
3 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | FT |
Kalundborg
4 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | FT |
Thisted
3 - 0
Viborg II
| | |
13:30 | FT |
Blokhus FC
0 - 2
Tårup
| | |
|
13:00 | FT |
Tårnby
1 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | FT |
OB II
2 - 4
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | FT |
Silkeborg II
2 - 3
Brande
| | |
13:30 | FT |
Vejgaard
1 - 4
Vejen
| | |
13:30 | FT |
Næsby
2 - 1
Thisted
| | |
13:30 | FT |
Ikast
4 - 2
Tved
| | |
13:30 | FT |
OKS
1 - 3
Aalborg BK II
| | |
13:30 | FT |
Herning Fremad
3 - 3
AGF II
| | |
13:30 | FT |
Viborg II
3 - 1
Blokhus FC
| | |
13:30 | FT |
Vejle II
0 - 1
Herfoelge II
| | |
13:30 | FT |
Brøndby II
0 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 1
FB
| | |
|
13:00 | FT |
Tårup
2 - 3
Aarhus Fremad II
| | |
13:30 | FT |
FC Horsens
1 - 2
Måløv
| | |
13:30 | FT |
Ballerup IF
0 - 2
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
Roskilde
1 - 2
Vanløse
| | |
|
13:30 | FT |
Vejle II
3 - 1
Roskilde
| | |
|
13:30 | FT |
Albertslund
2 - 1
Vejle II
| | |
13:30 | FT |
Brøndby II
2 - 4
Ballerup IF
| | |
13:30 | FT |
FB
3 - 5
OB II
| | |
13:30 | FT |
Herfoelge II
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
Vanløse
2 - 4
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
Måløv
3 - 1
Roskilde
| | |
14:00 | FT |
AGF II
2 - 4
Silkeborg II
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
1 - 0
OKS
| | |
14:00 | FT |
Vejen
4 - 3
Tårup
| | |
14:00 | FT |
Brande
1 - 6
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Tved
1 - 1
Herning Fremad
| | |
14:00 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 3
Viborg II
| | |
|
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
1 - 0
Tårnby
| | |
13:30 | FT |
Kalundborg
2 - 0
Gladsaxe Hero
| | |
14:00 | FT |
Thisted
1 - 2
Ikast
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
1 - 1
Næsby
| | |
|
13:30 | FT |
Vejle II
2 - 6
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | FT |
Esbjerg II
3 - 0
Måløv
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
2 - 3
Brøndby II
| | |
13:30 | FT |
Tårnby
0 - 2
FB
| | |
13:30 | FT |
Herfoelge II
4 - 1
Roskilde
| | |
14:00 | FT |
Silkeborg II
2 - 4
Tved
| | |
14:00 | FT |
Næsby
2 - 2
Aarhus Fremad II
| | |
14:00 | FT |
Tårup
2 - 5
Vejgaard
| | |
14:00 | FT |
Ikast
0 - 2
Blokhus FC
| | |
14:00 | FT |
OKS
1 - 2
Brande
| | |
14:00 | FT |
Herning Fremad
2 - 0
Thisted
| | |
14:00 | FT |
Viborg II
5 - 3
Vejen
| | |
|
13:30 | FT |
FC Horsens
2 - 1
Albertslund
| | |
13:30 | FT |
Ballerup IF
1 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | FT |
Kalundborg
3 - 1
OB II
| | |
14:00 | FT |
Aalborg BK II
1 - 1
AGF II
| | |
|
13:30 | FT |
Albertslund
2 - 3
Roskilde
| | |
13:30 | FT |
Brøndby II
1 - 0
OB II
| | |
13:30 | FT |
FB
2 - 1
Vejle II
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
3 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | FT |
Herfoelge II
1 - 2
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
Måløv
1 - 2
Vanløse
| | |
14:00 | FT |
AGF II
5 - 2
Brande
| | |
14:00 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 1
Ikast
| | |
14:00 | FT |
Vejen
0 - 5
Næsby
| | |
14:00 | FT |
Tved
2 - 1
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
1 - 0
Herning Fremad
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
1 - 2
Viborg II
| | |
|
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
2 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
Kalundborg
4 - 3
Tårnby
| | |
14:00 | FT |
Thisted
2 - 0
Silkeborg II
| | |
14:00 | FT |
Tårup
1 - 4
OKS
| | |
|
13:30 | FT |
Vejle II
0 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | FT |
Esbjerg II
0 - 3
Albertslund
| | |
13:30 | FT |
FC Horsens
2 - 1
FB
| | |
13:30 | FT |
OB II
1 - 0
Gladsaxe Hero
| | |
13:30 | FT |
Tårnby
0 - 0
Brøndby II
| (0 - 0) | |
13:30 | FT |
Vanløse
1 - 1
Herfoelge II
| | |
14:00 | FT |
Ikast
4 - 0
Vejen
| | |
14:00 | FT |
OKS
2 - 6
AGF II
| | |
14:00 | FT |
Herning Fremad
4 - 0
Aarhus Fremad II
| | |
14:00 | FT |
Viborg II
4 - 0
Tårup
| | |
14:00 | FT |
Silkeborg II
4 - 2
Blokhus FC
| | |
14:00 | FT |
Næsby
0 - 2
Vejgaard
| | |
14:00 | FT |
Brande
1 - 1
Tved
| | |
|
13:30 | FT |
Roskilde
1 - 2
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | FT |
Ballerup IF
3 - 3
Måløv
| | |
14:00 | FT |
Thisted
1 - 0
Aalborg BK II
| | |
|
13:30 | FT |
Albertslund
0 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | FT |
Brøndby II
2 - 1
Vejle II
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
2 - 0
Tårnby
| | |
13:30 | FT |
Herfoelge II
0 - 2
Måløv
| | |
13:30 | FT |
OB II
0 - 4
Ballerup IF
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
5 - 3
Ikast
| | |
14:00 | FT |
Aarhus Fremad II
2 - 2
Silkeborg II
| | |
14:00 | FT |
Vejen
0 - 4
Herning Fremad
| | |
14:00 | FT |
Tved
2 - 2
AGF II
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
0 - 1
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Viborg II
3 - 2
OKS
| | |
|
13:30 | FT |
FB
2 - 2
Roskilde
| | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
2 - 0
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
Kalundborg
0 - 0
FC Horsens
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Thisted
0 - 2
Brande
| | |
14:00 | FT |
Tårup
0 - 3
Næsby
| | |
|
13:30 | FT |
Vejle II
2 - 3
Gladsaxe Hero
| | |
13:30 | FT |
Tårnby
1 - 3
OB II
| | |
14:00 | FT |
Aalborg BK II
2 - 0
Aarhus Fremad II
| | |
14:00 | FT |
Silkeborg II
0 - 3
Vejen
| | |
14:00 | FT |
AGF II
4 - 2
Thisted
| | |
14:00 | FT |
Brande
1 - 1
Blokhus FC
| | |
14:00 | FT |
Ikast
3 - 2
Tårup
| | |
14:00 | FT |
OKS
1 - 4
Tved
| | |
14:00 | FT |
Herning Fremad
1 - 0
Vejgaard
| | |
14:00 | FT |
Næsby
1 - 2
Viborg II
| | |
14:00 | FT |
Esbjerg II
0 - 1
FB
| | |
14:00 | FT |
Måløv
0 - 1
Albertslund
| | |
14:30 | FT |
Vanløse
3 - 1
FC Vestsjælland
| | |
|
13:30 | FT |
Ballerup IF
1 - 3
Herfoelge II
| | |
13:30 | FT |
Roskilde
1 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | FT |
FC Horsens
1 - 0
Brøndby II
| | |
|
13:30 | FT |
Albertslund
3 - 1
Herfoelge II
| | |
13:30 | FT |
Brøndby II
0 - 3
Roskilde
| | |
13:30 | FT |
FB
5 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
0 - 3
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
OB II
1 - 6
Vejle II
| | |
13:30 | FT |
Tårnby
1 - 0
Ballerup IF
| | |
14:00 | FT |
Tårup
1 - 2
Herning Fremad
| | |
14:00 | FT |
Aarhus Fremad II
3 - 1
Brande
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
2 - 0
AGF II
| | |
14:00 | FT |
Næsby
1 - 0
OKS
| | |
14:00 | FT |
Vejen
2 - 0
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Viborg II
3 - 0
Ikast
| | |
|
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
2 - 1
Måløv
| | |
13:30 | FT |
Kalundborg
3 - 0
Esbjerg II
| | |
14:00 | FT |
Thisted
3 - 3
Tved
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
3 - 1
Silkeborg II
| | |
|
13:30 | FT |
Esbjerg II
1 - 2
Brøndby II
| | |
13:30 | FT |
Vejle II
1 - 1
Tårnby
| | |
13:30 | FT |
Herfoelge II
0 - 5
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | FT |
Vanløse
1 - 2
Kalundborg
| | |
13:30 | FT |
Måløv
2 - 2
FB
| | |
14:00 | FT |
AGF II
6 - 0
Aarhus Fremad II
| | |
14:00 | FT |
Ikast
6 - 0
Næsby
| | |
14:00 | FT |
Silkeborg II
4 - 0
Tårup
| | |
14:00 | FT |
Aalborg BK II
0 - 1
Vejgaard
| | |
14:00 | FT |
Brande
2 - 2
Vejen
| | |
14:00 | FT |
Herning Fremad
0 - 1
Viborg II
| | |
14:00 | FT |
OKS
0 - 5
Thisted
| | |
14:00 | FT |
Tved
0 - 3
Blokhus FC
| | |
|
13:30 | FT |
Ballerup IF
1 - 2
Albertslund
| | |
13:30 | FT |
FC Horsens
5 - 0
OB II
| | |
13:30 | FT |
Roskilde
0 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
|
13:30 | FT |
Brøndby II
6 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | FT |
Tårnby
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
Gladsaxe Hero
2 - 3
Esbjerg II
| | |
13:30 | FT |
FB
1 - 0
Herfoelge II
| | |
13:30 | FT |
OB II
1 - 3
Roskilde
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
0 - 2
Brande
| | |
14:00 | FT |
Tårup
0 - 4
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
1 - 1
Thisted
| | |
14:00 | FT |
Næsby
3 - 1
Herning Fremad
| | |
14:00 | FT |
OKS
2 - 5
Ikast
| | |
14:00 | FT |
Vejen
0 - 4
AGF II
| | |
14:00 | FT |
Viborg II
3 - 3
Silkeborg II
| | |
|
13:30 | FT |
Kalundborg
3 - 2
Måløv
| | |
13:30 | FT |
Ballerup IF
0 - 0
Vejle II
| (0 - 0) | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
1 - 1
Albertslund
| | |
14:00 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 3
Tved
| | |
|
13:30 | FT |
Silkeborg II
3 - 0
Aalborg BK II
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
1 - 2
Aarhus Fremad II
| | |
14:00 | FT |
Vejle II
1 - 2
Måløv
| | |
15:00 | FT |
Næsby
3 - 1
Tved
| | |
15:00 | FT |
Brøndby II
4 - 2
FB
| | |
15:00 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 4
FC Vestsjælland
| | |
15:00 | FT |
Tårnby
1 - 1
Herfoelge II
| | |
15:00 | FT |
OB II
0 - 1
Albertslund
| | |
15:30 | FT |
Ikast
3 - 0
AGF II
| | |
15:30 | FT |
OKS
1 - 0
Vejen
| | |
16:00 | FT |
Viborg II
3 - 1
Thisted
| | |
16:00 | FT |
Herning Fremad
0 - 1
Brande
| | |
|
11:00 | FT |
Ballerup IF
5 - 1
Kalundborg
| | |
11:00 | FT |
FC Horsens
3 - 3
Vanløse
| | |
13:00 | FT |
Roskilde
0 - 2
Esbjerg II
| | |
15:00 | FT |
Tårup
3 - 0
Blokhus FC
| | |
|
18:00 | FT |
Herfoelge II
2 - 1
OB II
| | |
|
11:00 | FT |
Esbjerg II
2 - 1
FC Horsens
| | |
11:00 | FT |
Måløv
0 - 2
Tårnby
| | |
12:00 | FT |
AGF II
3 - 0
Næsby
| | |
12:00 | FT |
Aalborg BK II
0 - 3
Herning Fremad
| | |
13:00 | FT |
Roskilde
4 - 2
Ballerup IF
| | |
13:30 | FT |
Silkeborg II
1 - 2
OKS
| | |
13:30 | FT |
Thisted
4 - 0
Tårup
| | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
3 - 3
Brøndby II
| | |
14:00 | FT |
Blokhus FC
0 - 2
Vejgaard
| | |
15:00 | FT |
Aarhus Fremad II
2 - 2
Vejen
| | |
15:00 | FT |
Albertslund
2 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
15:00 | FT |
FB
0 - 0
Kalundborg
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Vanløse
2 - 0
Vejle II
| | |
15:30 | FT |
Tved
1 - 4
Viborg II
| | |
15:30 | FT |
Brande
4 - 4
Ikast
| | |
|
11:00 | FT |
Herning Fremad
4 - 1
Silkeborg II
| | |
11:00 | FT |
Viborg II
3 - 3
AGF II
| | |
11:00 | FT |
FC Horsens
2 - 1
Roskilde
| | |
11:00 | FT |
Ballerup IF
2 - 0
FB
| | |
11:30 | FT |
Brøndby II
0 - 1
Albertslund
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
0 - 0
Thisted
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Næsby
1 - 1
Brande
| | |
15:00 | FT |
Tårup
2 - 2
Tved
| | |
15:00 | FT |
Vejen
3 - 0
Blokhus FC
| | |
15:00 | FT |
OB II
4 - 3
Måløv
| | |
15:00 | FT |
Tårnby
1 - 2
Vanløse
| | |
15:30 | FT |
OKS
3 - 2
Aarhus Fremad II
| | |
15:30 | FT |
Ikast
1 - 1
Aalborg BK II
| | |
15:30 | FT |
Kalundborg
2 - 7
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 1
Herfoelge II
| | |
|
18:30 | FT |
Vejle II
0 - 2
Esbjerg II
| | |
|
18:30 | FT |
Ikast
2 - 2
Herning Fremad
| | |
18:30 | FT |
Tårup
0 - 1
Brande
| | |
18:30 | FT |
Brøndby II
0 - 2
Måløv
| | |
|
18:30 | FT |
Vejen
0 - 1
Tved
| | |
18:30 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 1
Thisted
| | |
18:30 | FT |
Viborg II
0 - 2
Aalborg BK II
| | |
18:30 | FT |
Næsby
4 - 0
Silkeborg II
| | |
18:30 | FT |
OKS
2 - 3
Blokhus FC
| | |
18:30 | FT |
Tårnby
0 - 1
Roskilde
| | |
18:30 | FT |
FB
2 - 1
Albertslund
| | |
18:30 | FT |
Vejle II
0 - 1
FC Horsens
| | |
18:30 | FT |
Kalundborg
1 - 3
Herfoelge II
| | |
18:30 | FT |
Ballerup IF
1 - 2
FC Vestsjælland
| | |
18:30 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 3
Vanløse
| | |
|
13:30 | FT |
Esbjerg II
2 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
14:00 | FT |
Aalborg BK II
0 - 2
Tårup
| | |
14:00 | FT |
Vejle II
0 - 2
Ballerup IF
| | |
15:00 | FT |
Herfoelge II
3 - 0
FB
| | |
15:00 | FT |
Vanløse
0 - 5
Brøndby II
| | |
15:00 | FT |
Albertslund
2 - 2
FC Vestsjælland
| | |
15:30 | FT |
Silkeborg II
2 - 2
Viborg II
| | |
15:30 | FT |
Brande
0 - 1
Vejgaard
| | |
15:30 | FT |
Ikast
1 - 3
OKS
| | |
15:30 | FT |
Måløv
1 - 2
Kalundborg
| | |
16:00 | FT |
Herning Fremad
4 - 1
Næsby
| | |
|
11:00 | FT |
FC Horsens
1 - 1
Tårnby
| | |
13:00 | FT |
Roskilde
0 - 2
OB II
| | |
13:30 | FT |
Thisted
1 - 4
Blokhus FC
| | |
14:00 | FT |
Tved
5 - 1
Aarhus Fremad II
| | |
|
19:00 | FT |
Vejgaard
3 - 0
AGF II
| | |
|
19:00 | FT |
Gladsaxe Hero
0 - 1
Roskilde
| | |
|
13:30 | FT |
Blokhus FC
3 - 0
Tved
| | |
15:00 | FT |
Vejen
0 - 3
Brande
| | |
15:00 | FT |
Næsby
4 - 0
Ikast
| | |
15:00 | FT |
Tårnby
2 - 3
Vejle II
| | |
15:00 | FT |
FB
4 - 4
Måløv
| | |
15:00 | FT |
Albertslund
1 - 1
Ballerup IF
| | |
15:00 | FT |
Brøndby II
0 - 1
Esbjerg II
| | |
15:00 | FT |
OB II
1 - 2
FC Horsens
| | |
16:00 | FT |
Viborg II
0 - 4
Herning Fremad
| | |
|
13:00 | FT |
Aarhus Fremad II
2 - 0
AGF II
| | |
13:30 | FT |
Thisted
3 - 0
OKS
| | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
3 - 0
Herfoelge II
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
2 - 2
Aalborg BK II
| | |
15:00 | FT |
Tårup
1 - 4
Silkeborg II
| | |
15:30 | FT |
Kalundborg
3 - 1
Vanløse
| | |
|
19:00 | FT |
Ikast
2 - 3
Viborg II
| | |
|
19:00 | FT |
AGF II
5 - 2
Vejen
| | |
|
13:30 | FT |
Silkeborg II
0 - 0
Vejgaard
| (0 - 0) | |
13:30 | FT |
Esbjerg II
1 - 1
Kalundborg
| | |
14:00 | FT |
AGF II
4 - 1
Blokhus FC
| | |
14:00 | FT |
Aalborg BK II
3 - 1
Vejen
| | |
15:00 | FT |
Vanløse
1 - 1
FB
| | |
15:00 | FT |
Herfoelge II
1 - 0
Albertslund
| | |
15:30 | FT |
Brande
3 - 2
Aarhus Fremad II
| | |
15:30 | FT |
Tved
2 - 4
Thisted
| | |
15:30 | FT |
OKS
0 - 2
Næsby
| | |
15:30 | FT |
Måløv
0 - 0
FC Vestsjælland
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Herning Fremad
6 - 2
Tårup
| | |
|
11:00 | FT |
Ballerup IF
3 - 0
Tårnby
| | |
11:00 | FT |
FC Horsens
0 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | FT |
Roskilde
0 - 0
Brøndby II
| (0 - 0) | |
|
19:00 | FT |
Aarhus Fremad II
4 - 0
Tårup
| | |
|
19:00 | FT |
AGF II
4 - 5
Herning Fremad
| | |
19:00 | FT |
Tved
2 - 7
Ikast
| | |
19:00 | FT |
Vejle II
1 - 2
OB II
| | |
|
13:30 | FT |
Blokhus FC
0 - 4
Brande
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
1 - 1
Herning Fremad
| | |
15:00 | FT |
Vejen
0 - 2
Silkeborg II
| | |
15:00 | FT |
Tårup
0 - 4
Ikast
| | |
15:00 | FT |
Albertslund
2 - 1
Måløv
| | |
15:00 | FT |
Herfoelge II
3 - 3
Ballerup IF
| | |
15:00 | FT |
Brøndby II
1 - 1
FC Horsens
| | |
15:00 | FT |
FB
0 - 1
Esbjerg II
| | |
15:00 | FT |
Gladsaxe Hero
4 - 0
Vejle II
| | |
15:00 | FT |
OB II
3 - 0
Tårnby
| | |
15:30 | FT |
Tved
2 - 1
OKS
| | |
16:00 | FT |
Viborg II
0 - 2
Næsby
| | |
|
13:00 | FT |
Aarhus Fremad II
1 - 1
Aalborg BK II
| | |
13:30 | FT |
Thisted
2 - 2
AGF II
| | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
4 - 0
Vanløse
| | |
15:30 | FT |
Kalundborg
2 - 3
Roskilde
| | |
|
19:00 | FT |
Aalborg BK II
1 - 1
Blokhus FC
| | |
19:00 | FT |
AGF II
2 - 0
Tved
| | |
19:00 | FT |
Herning Fremad
1 - 3
Vejen
| | |
19:00 | FT |
Silkeborg II
4 - 1
Aarhus Fremad II
| | |
19:00 | FT |
Ikast
0 - 2
Vejgaard
| | |
19:00 | FT |
Næsby
7 - 0
Tårup
| | |
19:00 | FT |
OKS
0 - 5
Viborg II
| | |
19:00 | FT |
Tårnby
1 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
19:00 | FT |
Måløv
0 - 5
Herfoelge II
| | |
19:00 | FT |
Esbjerg II
0 - 2
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | FT |
Ballerup IF
0 - 1
OB II
| | |
19:00 | FT |
Roskilde
4 - 2
FB
| | |
19:00 | FT |
Vanløse
3 - 1
Albertslund
| | |
19:00 | FT |
Vejle II
0 - 0
Brøndby II
| (0 - 0) | |
|
18:30 | FT |
FC Horsens
2 - 3
Kalundborg
| | |
19:00 | FT |
Brande
2 - 2
Thisted
| | |
|
14:00 | FT |
Aalborg BK II
2 - 1
Thisted
| | |
14:00 | FT |
AGF II
1 - 3
OKS
| | |
14:00 | FT |
Vejgaard
2 - 2
Næsby
| | |
15:00 | FT |
Vejen
2 - 2
Ikast
| | |
15:00 | FT |
Aarhus Fremad II
3 - 1
Herning Fremad
| | |
15:00 | FT |
Albertslund
2 - 4
Esbjerg II
| | |
15:00 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 1
OB II
| | |
15:00 | FT |
Brøndby II
3 - 1
Tårnby
| | |
15:00 | FT |
Herfoelge II
3 - 5
Vanløse
| | |
15:30 | FT |
Tved
1 - 4
Brande
| | |
15:30 | FT |
Måløv
0 - 2
Ballerup IF
| | |
16:00 | FT |
Tårup
0 - 2
Viborg II
| | |
|
11:00 | FT |
FB
1 - 3
FC Horsens
| | |
13:30 | FT |
FC Vestsjælland
1 - 4
Roskilde
| | |
15:30 | FT |
Kalundborg
2 - 0
Vejle II
| | |
17:00 | FT |
Blokhus FC
1 - 0
Silkeborg II
| | |
|
19:00 | FT |
OB II
0 - 1
Brøndby II
| | |
|
19:00 | FT |
Aalborg BK II
0 - 2
Tved
| | |
19:00 | FT |
Silkeborg II
2 - 1
Thisted
| | |
19:00 | FT |
Brande
3 - 0
AGF II
| | |
19:00 | FT |
Herning Fremad
0 - 0
Blokhus FC
| (0 - 0) | |
19:00 | FT |
Ikast
0 - 1
Aarhus Fremad II
| | |
19:00 | FT |
Viborg II
1 - 2
Vejgaard
| | |
19:00 | FT |
OKS
3 - 2
Tårup
| | |
19:00 | FT |
Næsby
0 - 1
Vejen
| | |
19:00 | FT |
FC Horsens
3 - 3
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | FT |
Esbjerg II
2 - 0
Herfoelge II
| | |
19:00 | FT |
Vejle II
1 - 2
FB
| | |
19:00 | FT |
Vanløse
2 - 2
Måløv
| | |
19:00 | FT |
Tårnby
1 - 2
Kalundborg
| | |
19:00 | FT |
Roskilde
2 - 0
Albertslund
| | |
19:00 | FT |
Ballerup IF
0 - 3
Gladsaxe Hero
| | |
|
13:00 | FT |
FC Bornholm/Viking
1 - 3
KB
| | |
15:00 | FT |
Brønshøj II
1 - 3
Døllefjelde-Musse
| | |
15:00 | FT |
Hvidovre II
0 - 1
Lyngby II
| | |
15:00 | FT |
Avarta
1 - 2
Virum S.
| | |
15:00 | FT |
LFA
4 - 0
Vedbæk
| | |
15:30 | FT |
Skjold
3 - 0
Lundtofte
| | |
|
15:00 | FT |
Aalborg BK II
2 - 2
Brande
| | |
15:00 | FT |
Silkeborg II
3 - 0
AGF II
| | |
15:00 | FT |
Viborg II
1 - 3
Aarhus Fremad II
| | |
15:00 | FT |
Tårup
0 - 3
Vejen
| | |
15:00 | FT |
OKS
2 - 3
Vejgaard
| | |
15:00 | FT |
Næsby
2 - 0
Blokhus FC
| | |
15:00 | FT |
Herning Fremad
3 - 1
Tved
| | |
15:00 | FT |
Ikast
3 - 3
Thisted
| | |
15:00 | FT |
FC Horsens
4 - 1
Herfoelge II
| | |
15:00 | FT |
Tårnby
1 - 4
FC Vestsjælland
| | |
15:00 | FT |
Roskilde
3 - 1
Måløv
| | |
15:00 | FT |
OB II
2 - 3
FB
| | |
15:00 | FT |
Gladsaxe Hero
1 - 2
Kalundborg
| | |
15:00 | FT |
Ballerup IF
3 - 2
Brøndby II
| | |
15:00 | FT |
Esbjerg II
0 - 1
Vanløse
| | |
15:00 | FT |
Vejle II
1 - 3
Albertslund
| | |