|
---|
|
12:30 | FT |
Mosjøen
2 - 1
Sortland IL
| | |
14:00 | FT |
Tromsdalen 2
1 - 1
Hammerfest
| | |
14:00 | FT |
Bossekop
0 - 3
Finnsnes
| | |
14:00 | FT |
Porsanger
6 - 1
Fløya
| | |
14:00 | FT |
Lyngen/Karnes
22 - 1
Nordkjosbotn
| | |
14:00 | FT |
Salangen
4 - 0
Kirkenes
| | |
14:00 | FT |
Ishavsbyen
2 - 6
Norild
| | |
14:00 | FT |
Fauske/Sprint
1 - 3
Bodø/Glimt 2
| | |
14:00 | FT |
Mo
10 - 0
Innstranden
| | |
14:00 | FT |
Junkeren
2 - 0
Landsås
| | |
14:00 | FT |
Lofoten
2 - 0
Harstad 2
| | |
14:00 | FT |
Sandnessjøen
5 - 2
Stålkam.
| | |
|
17:30 | FT |
Rosenborg 3
0 - 2
Stjørdals Blink
| | |
|
14:00 | FT |
Bryne 2
5 - 2
Sandnes 2
| | |
14:00 | FT |
Kongsvinger 2
0 - 0
Hamarkam. 2
| | |
14:00 | FT |
Fu/Vo
3 - 2
Stange
| | |
14:00 | FT |
Gjøvik FF
6 - 0
Kolbu/KK
| | |
14:00 | FT |
Flisa
4 - 4
Faaberg
| | |
14:00 | FT |
Ottestad
6 - 3
Moelven
| | |
14:00 | FT |
NIL-Trysil 2
1 - 1
Eidskog
| | |
14:00 | FT |
Eidsvold TF
6 - 0
Nordre Land
| | |
15:00 | FT |
Frøya
0 - 2
KIL/Hemne
| | |
15:00 | FT |
Voss
1 - 2
Årdal
| | |
15:00 | FT |
Brann 2
7 - 0
Haugesund 2
| | |
15:00 | FT |
Valestrand Hjellvik
1 - 3
Aakra
| | |
15:00 | FT |
Skjold
1 - 1
Os
| | |
15:00 | FT |
Stord Sunnhordland
1 - 4
Fyllingen
| | |
15:00 | FT |
Sotra Sportsklubb
8 - 0
Djerv
| | |
15:00 | FT |
Askøy
6 - 4
Øystese
| | |
15:00 | FT |
Staal Jorpeland
3 - 0
Kopervik
| | |
15:00 | FT |
Løv-Ham 2
4 - 1
Åsane 2
| | |
15:00 | FT |
Florø
1 - 2
Saga
| | |
15:00 | FT |
Stryn
5 - 2
Fana
| | |
15:00 | FT |
Tertnes
0 - 4
Fjøra
| | |
15:00 | FT |
Bjarg
3 - 3
Eid IL
| | |
15:00 | FT |
Strindheim 2
1 - 3
Verdal
| | |
15:00 | FT |
Tornado
2 - 2
Arna-Bjørnar
| | |
15:00 | FT |
Surnadal
3 - 0
Midsund
| | |
15:00 | FT |
Larsnes/Gursken
3 - 3
Sunndal
| | |
15:00 | FT |
Stranda
2 - 2
Averoykam.
| | |
15:00 | FT |
Brattvag
3 - 1
Elnesvågen/O
| | |
15:00 | FT |
Hødd 2
2 - 2
Bergsøy
| | |
15:00 | FT |
Volda
8 - 0
Eidsvåg
| | |
15:00 | FT |
Kolstad
3 - 0
Buvik
| | |
15:00 | FT |
Namsos
3 - 0
Charlottenlund
| | |
15:00 | FT |
Vuku
2 - 1
Alvdal
| | |
15:00 | FT |
NTNUI
4 - 0
Kvik
| | |
15:00 | FT |
Skarbøvik
0 - 0
Træff
| | |
16:00 | FT |
Søgne
1 - 7
Start 2
| | |
16:00 | FT |
Sola
5 - 1
Lyngdal
| | |
16:00 | FT |
Østsiden
3 - 2
Drobak/Frogn
| | |
16:00 | FT |
Hinna FK
3 - 3
Brodd
| | |
16:00 | FT |
Lillestrøm 2
9 - 0
Kjelsås 2
| | |
16:00 | Cxld |
Nordstrand
-
Manglerud Star 2
| | |
16:00 | FT |
Fredrikstad 2
9 - 0
Follo 2
| | |
16:00 | FT |
LilleTøyen
0 - 3
Frigg 2
| | |
16:00 | FT |
Trosvik
2 - 2
Sprint Jeløy
| | |
16:00 | FT |
Bøler
0 - 1
Oslo City
| | |
16:00 | FT |
Strømmen 2
1 - 7
Lørenskog 2
| | |
16:00 | FT |
Fjellhamar (7er)
3 - 2
Høland
| | |
16:00 | FT |
Ullern
5 - 0
Flisbyen
| | |
16:00 | FT |
Korsvoll
2 - 3
Skedsmo
| | |
16:00 | FT |
Grorud
4 - 0
Romsås
| | |
16:00 | FT |
Klepp
2 - 2
Egersund
| | |
16:00 | FT |
Vestli (7er)
0 - 3
Røa
| | |
16:00 | FT |
FK Tønsberg 2
4 - 0
Re
| | |
16:00 | FT |
Spa/Bra
1 - 1
Eik-Tonsberg
| | |
16:00 | FT |
Lommedalen
3 - 2
Flint
| | |
16:00 | FT |
Mjøndalen 2
0 - 0
Kongsberg
| | |
16:00 | FT |
Holmlia
5 - 3
Borgen
| | |
16:00 | FT |
Hønefoss 2
2 - 5
Modum FK
| | |
16:00 | FT |
Jutul
3 - 3
Bærum 2
| | |
16:00 | FT |
Stavanger
4 - 2
Rosseland
| | |
16:00 | FT |
Vardeneset
1 - 0
Flekkefjord
| | |
16:00 | FT |
Asker 2
1 - 3
Birkebeineren
| | |
|
19:00 | FT |
Pors Grenland 2
4 - 0
Notodden 2
| | |
19:00 | FT |
Odd Grenland 3
5 - 3
Sandefjord 2
| | |
19:00 | Cxld |
Larvik Turn
-
Tonsberg FK
| | |
19:00 | FT |
Urædd FK
2 - 1
Vigor
| | |
19:00 | FT |
Herkules
1 - 4
Tollnes
| | |
19:00 | FT |
Jerv
6 - 1
Skade
| | |
19:00 | FT |
Arendal Fotball
2 - 2
Skarphedin
| | |