|
---|
|
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Avangard
0 - 1
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 0
Zvezda I
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
0 - 0
Dinamo Briansk
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
5 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
5 - 2
Spartak MZK
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Mordovya
0 - 1
Ural S.R
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
NoSta
2 - 0
Terek Grozny
| (1 - 0) | |
17:30 | FT |
Tekstilshchik
0 - 1
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 2
Zvezda I
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 2
Terek Grozny
| (0 - 2) | |
15:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
3 - 1
Sibir Novosibirsk
| (1 - 1) | |
15:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 1
SKA Rostov
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Avangard
0 - 1
FC Salyut Belgorod
| (0 - 1) | |
15:30 | FT |
Mashuk-KMV
3 - 3
SKA-Energiya
| (0 - 2) | |
16:00 | FT |
Baltika
2 - 0
Torpedo Moskau
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
2 - 1
Ural S.R
| (2 - 1) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
17:30 | FT |
NoSta
3 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
17:30 | FT |
Tekstilshchik
1 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 1
Dinamo Briansk
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
1 - 1
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Ural S.R
1 - 1
Sodovik
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Torpedo Moskau
4 - 0
Mordovya
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 1
Mashuk-KMV
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
Zvezda I
0 - 1
Avangard
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Baltika
0 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Spartak MZK
2 - 2
NoSta
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 1
Avangard
| (2 - 1) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 1
Mashuk-KMV
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
2 - 1
Alania Vladikavkaz
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
Zvezda I
0 - 1
Dinamo Briansk
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
1 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
2 - 2
NoSta
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
0 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 1
KamAZ
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Baltika
2 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Spartak MZK
0 - 1
Sodovik
| (0 - 0) | |
|
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
3 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 1) | |
|
14:00 | FT |
NoSta
2 - 0
Baltika
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 0
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 0
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Spartak MZK
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Avangard
0 - 1
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 2
Anzhi Makhachkala
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 1
Zvezda I
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
0 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Tekstilshchik
1 - 2
Ural S.R
| (1 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 3
Baltika
| (1 - 2) | |
14:00 | FT |
NoSta
0 - 0
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Ural S.R
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Avangard
1 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
KamAZ
3 - 0
Mordovya
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 2
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 0
SKA-Energiya
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
2 - 1
Zvezda I
| (1 - 1) | |
18:00 | FT |
Tekstilshchik
2 - 3
Spartak MZK
| (1 - 3) | |
|
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 0
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 0
Zvezda I
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
2 - 1
SKA Rostov
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 1
FC Salyut Belgorod
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
1 - 1
Mashuk-KMV
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 1
NoSta
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 0
Sodovik
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Spartak MZK
1 - 3
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
5 - 3
Tekstilshchik
| (3 - 0) | |
17:00 | FT |
Baltika
1 - 2
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
|
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Torpedo Moskau
1 - 2
Shinnik Yaroslavl
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
0 - 0
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
4 - 2
Avangard
| (2 - 1) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
0 - 0
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 0
Sodovik
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
0 - 3
NoSta
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Spartak MZK
2 - 2
Mashuk-KMV
| (1 - 1) | |
17:00 | FT |
Baltika
2 - 3
Tekstilshchik
| (1 - 2) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (2 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
1 - 0
Sibir Novosibirsk
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 1
Baltika
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 1
KamAZ
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
0 - 0
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
1 - 0
Ural S.R
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 2
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Tekstilshchik
0 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 1
Sibir Novosibirsk
| (0 - 1) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
3 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
NoSta
1 - 0
Sodovik
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
1 - 1
Torpedo Moskau
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Mordovya
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
1 - 1
Anzhi Makhachkala
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Tekstilshchik
0 - 1
KamAZ
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
1 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
1 - 1
Baltika
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
0 - 1
Terek Grozny
| (0 - 1) | |
|
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
3 - 1
Ural S.R
| (1 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 5
Sibir Novosibirsk
| (2 - 2) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
NoSta
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
2 - 0
FC Salyut Belgorod
| (2 - 0) | |
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 1
Zvezda I
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Terek Grozny
0 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
5 - 0
Alania Vladikavkaz
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 1
Mashuk-KMV
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Spartak MZK
2 - 4
SKA Rostov
| (2 - 4) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 2
Avangard
| (0 - 1) | |
18:00 | FT |
Baltika
1 - 2
Dinamo Briansk
| (1 - 1) | |
|
13:00 | FT |
Ural S.R
1 - 0
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
NoSta
0 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
2 - 0
SKA-Energiya
| (1 - 0) | |
15:30 | FT |
Terek Grozny
1 - 0
Zvezda I
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Baltika
3 - 2
Avangard
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
4 - 0
Mashuk-KMV
| (4 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
3 - 1
Alania Vladikavkaz
| (1 - 1) | |
16:30 | FT |
Spartak MZK
2 - 4
FC Salyut Belgorod
| (1 - 2) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 0
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
|
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Dinamo Briansk
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 1
Spartak MZK
| (1 - 1) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
2 - 2
Ural S.R
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 3
Terek Grozny
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 1
KamAZ
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
1 - 0
Sodovik
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
3 - 3
Baltika
| (2 - 2) | |
16:30 | FT |
Avangard
2 - 1
Mordovya
| (0 - 1) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
4 - 1
Torpedo Moskau
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
1 - 1
NoSta
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 3
Ural S.R
| (2 - 3) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
4 - 0
Spartak MZK
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 0
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
15:45 | FT |
SKA Rostov
0 - 0
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
1 - 0
KamAZ
| (1 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
3 - 1
NoSta
| (2 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 0
Baltika
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
5 - 1
Sodovik
| (4 - 1) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
3 - 0
Tekstilshchik
| (2 - 0) | |
|
17:00 | FT |
Dinamo Briansk
1 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
|
14:00 | FT |
NoSta
1 - 1
Dinamo Briansk
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Sodovik
0 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
0 - 0
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
3 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 1
FC Salyut Belgorod
| (1 - 1) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
0 - 0
Mashuk-KMV
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
1 - 2
Zvezda I
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
3 - 2
Alania Vladikavkaz
| (3 - 2) | |
17:00 | FT |
Spartak MZK
2 - 2
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 1) | |
18:00 | FT |
Baltika
2 - 1
SKA-Energiya
| (2 - 1) | |
|
15:00 | FT |
Sodovik
0 - 2
Dinamo Briansk
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
NoSta
0 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
3 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Mashuk-KMV
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
3 - 0
FC Salyut Belgorod
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 0
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
4 - 1
Alania Vladikavkaz
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
2 - 0
SKA-Energiya
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Spartak MZK
1 - 3
Sibir Novosibirsk
| (1 - 2) | |
18:00 | FT |
Baltika
2 - 2
Zvezda I
| (2 - 1) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 1
KamAZ
| (0 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
4 - 0
Mordovya
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 0
Baltika
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
5 - 3
Torpedo Moskau
| (3 - 2) | |
16:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
2 - 1
Ural S.R
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
3 - 0
Spartak MZK
| (2 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
2 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 1
Sodovik
| (2 - 1) | |
17:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
SKA Rostov
2 - 1
NoSta
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
3 - 0
Mordovya
| (2 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
1 - 2
KamAZ
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 1
Torpedo Moskau
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
0 - 1
Baltika
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
5 - 0
Spartak MZK
| (3 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
1 - 1
Ural S.R
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
2 - 2
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 1) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 1
NoSta
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
3 - 0
Mashuk-KMV
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Dinamo Briansk
1 - 2
Tekstilshchik
| (0 - 2) | |
17:00 | FT |
SKA Rostov
1 - 1
Sodovik
| (0 - 0) | |
|
15:00 | FT |
Sodovik
1 - 2
Zvezda I
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 6
Sibir Novosibirsk
| (1 - 2) | |
|
12:00 | FT |
Torpedo Moskau
1 - 2
Terek Grozny
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Sodovik
2 - 0
SKA-Energiya
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
FC Salyut Belgorod
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 2
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
NoSta
3 - 0
Zvezda I
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 2
Sibir Novosibirsk
| (0 - 2) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
1 - 3
Dinamo Briansk
| (0 - 2) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
0 - 0
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
2 - 1
Avangard
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Spartak MZK
1 - 6
Ural S.R
| (1 - 3) | |
18:00 | FT |
Baltika
1 - 2
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
|
16:00 | FT |
NoSta
1 - 1
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
1 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 1
Avangard
| (0 - 1) | |
16:40 | FT |
Tekstilshchik
3 - 2
FC Salyut Belgorod
| (1 - 1) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
2 - 1
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
3 - 2
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
SKA Rostov
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Baltika
0 - 1
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
0 - 1
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 2
NoSta
| (2 - 1) | |
13:00 | FT |
Ural S.R
3 - 2
Torpedo Moskau
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
3 - 2
Sodovik
| (2 - 1) | |
15:00 | FT |
Spartak MZK
1 - 2
Baltika
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 1
KamAZ
| (1 - 1) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 1
Mashuk-KMV
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Dinamo Briansk
1 - 1
Avangard
| (0 - 1) | |
17:00 | FT |
SKA Rostov
2 - 0
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
0 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
1 - 2
Sodovik
| (0 - 2) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
2 - 2
NoSta
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
0 - 0
Baltika
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 2
KamAZ
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Mordovya
| (1 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
4 - 1
Alania Vladikavkaz
| (4 - 1) | |
16:30 | FT |
Spartak MZK
1 - 4
Torpedo Moskau
| (0 - 1) | |
17:00 | FT |
SKA Rostov
1 - 2
Mashuk-KMV
| (1 - 1) | |
|
15:00 | FT |
Sodovik
1 - 1
Ural S.R
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
4 - 3
Metallurg-Kuzbass N.
| (2 - 2) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 1
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 0
Baltika
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 2
Torpedo Moskau
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
NoSta
3 - 0
Spartak MZK
| (3 - 0) | |
16:30 | FT |
Avangard
5 - 2
Zvezda I
| (2 - 0) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
2 - 3
Sibir Novosibirsk
| (1 - 2) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
Terek Grozny
| (1 - 1) | |
|
15:30 | FT |
NoSta
1 - 1
Ural S.R
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
KamAZ
4 - 0
Torpedo Moskau
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 2
Baltika
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Sodovik
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
2 - 0
Sibir Novosibirsk
| (2 - 0) | |
16:30 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 2
Zvezda I
| (1 - 1) | |
16:30 | FT |
Avangard
0 - 1
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
0 - 1
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 1
Dinamo Briansk
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
3 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Spartak MZK
0 - 3
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
1 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 1
Mashuk-KMV
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
0 - 2
Alania Vladikavkaz
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
1 - 0
Sodovik
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Baltika
1 - 0
NoSta
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 0
FC Salyut Belgorod
| (1 - 0) | |
11:30 | FT |
Zvezda I
1 - 1
SKA Rostov
| (0 - 1) | |
12:00 | FT |
Torpedo Moskau
2 - 1
NoSta
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
4 - 3
Avangard
| (2 - 0) | |
13:00 | FT |
Ural S.R
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
2 - 1
Dinamo Briansk
| (1 - 1) | |
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
0 - 0
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 1
Mashuk-KMV
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Spartak MZK
0 - 3
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Baltika
3 - 0
Sodovik
| (1 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sodovik
3 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
3 - 0
Spartak MZK
| (3 - 0) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 2
Terek Grozny
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Avangard
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
NoSta
0 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Mashuk-KMV
0 - 0
Ural S.R
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
0 - 2
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 2
Sibir Novosibirsk
| (0 - 2) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Baltika
| (2 - 0) | |
18:00 | FT |
SKA Rostov
4 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (2 - 1) | |
|
11:30 | FT |
Zvezda I
4 - 0
SKA-Energiya
| (3 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 2
KamAZ
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Avangard
0 - 1
Terek Grozny
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
3 - 0
Spartak MZK
| (3 - 0) | |
16:00 | FT |
NoSta
3 - 0
Mordovya
| (3 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Tekstilshchik
3 - 2
Baltika
| (1 - 1) | |
17:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 1
Ural S.R
| (0 - 1) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
SKA Rostov
0 - 1
Sibir Novosibirsk
| (0 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 2
SKA-Energiya
| (1 - 2) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
2 - 0
Zvezda I
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 2
NoSta
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
2 - 1
Avangard
| (2 - 1) | |
15:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
2 - 1
FC Salyut Belgorod
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Terek Grozny
3 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 1
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Spartak MZK
0 - 3
Dinamo Briansk
| (0 - 3) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
4 - 0
Mashuk-KMV
| (3 - 0) | |
18:00 | FT |
Baltika
1 - 1
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
|
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
2 - 1
Zvezda I
| (1 - 1) | |
13:00 | FT |
Ural S.R
5 - 0
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
15:45 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 3
SKA Rostov
| (0 - 2) | |
15:45 | FT |
Terek Grozny
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
2 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 3
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Spartak MZK
0 - 3
Avangard
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 1
Alania Vladikavkaz
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Baltika
2 - 2
Mashuk-KMV
| (2 - 1) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 1
Terek Grozny
| (1 - 0) | |
11:00 | FT |
Zvezda I
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
NoSta
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
1 - 1
Baltika
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Avangard
2 - 1
Torpedo Moskau
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
5 - 2
Mordovya
| (2 - 1) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Tekstilshchik
1 - 2
Sodovik
| (0 - 1) | |
16:30 | FT |
Alania Vladikavkaz
2 - 1
KamAZ
| (2 - 1) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 0
Ural S.R
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
1 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
11:00 | FT |
Zvezda I
2 - 0
Terek Grozny
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 0
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Avangard
2 - 1
Baltika
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
1 - 2
KamAZ
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
FC Salyut Belgorod
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Tekstilshchik
3 - 2
NoSta
| (1 - 1) | |
16:30 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 0
Mordovya
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
SKA Rostov
2 - 1
Ural S.R
| (0 - 1) | |
17:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Sodovik
| (2 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 2
Mashuk-KMV
| (0 - 2) | |
14:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
0 - 0
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
3 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (2 - 0) | |
15:00 | FT |
NoSta
4 - 0
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Tekstilshchik
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
1 - 0
Zvezda I
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
5 - 2
Dinamo Briansk
| (3 - 2) | |
16:00 | FT |
Mordovya
3 - 1
Avangard
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
2 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
17:30 | FT |
Baltika
3 - 0
SKA Rostov
| (2 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 3
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
NoSta
2 - 2
Mashuk-KMV
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 0
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Sibir Novosibirsk
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Baltika
3 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
3 - 1
Avangard
| (3 - 1) | |
16:00 | FT |
Mordovya
2 - 0
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
Zvezda I
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 1
SKA Rostov
| (2 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 1
Baltika
| (0 - 0) | |
10:30 | FT |
Zvezda I
0 - 1
Torpedo Moskau
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 3
Terek Grozny
| (1 - 3) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
0 - 1
Ural S.R
| (0 - 1) | |
14:00 | Fin AAW |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 2
NoSta
| (0 - 2) | |
15:00 | FT |
Avangard
2 - 1
Sodovik
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Mashuk-KMV
3 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
1 - 2
KamAZ
| (0 - 2) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
2 - 1
Mordovya
| (0 - 0) | |
|
10:00 | FT |
SKA-Energiya
4 - 0
Torpedo Moskau
| (1 - 0) | |
10:30 | FT |
Zvezda I
1 - 1
Baltika
| (0 - 1) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 1
Ural S.R
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
7 - 0
Tekstilshchik
| (3 - 0) | |
15:00 | FT |
Dinamo Briansk
2 - 2
Sodovik
| (1 - 1) | |
15:00 | FT |
Avangard
0 - 0
NoSta
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Mashuk-KMV
2 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (1 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Sibir Novosibirsk
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
SKA Rostov
4 - 3
Mordovya
| (2 - 1) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
0 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
NoSta
6 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Tekstilshchik
1 - 4
Avangard
| (0 - 2) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
3 - 0
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
15:30 | FT |
Mashuk-KMV
1 - 0
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
2 - 1
SKA-Energiya
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 4
Zvezda I
| (0 - 3) | |
16:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Shinnik Yaroslavl
4 - 0
Dinamo Briansk
| (2 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
1 - 1
Sibir Novosibirsk
| (0 - 1) | |
17:30 | FT |
Baltika
0 - 1
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Ural S.R
4 - 1
Terek Grozny
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
NoSta
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
1 - 2
SKA Rostov
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Tekstilshchik
0 - 2
Dinamo Briansk
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Torpedo Moskau
4 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
KamAZ
3 - 2
Zvezda I
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Mordovya
1 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Baltika
1 - 3
Sibir Novosibirsk
| (0 - 1) | |
|
15:00 | FT |
Ural S.R
0 - 0
SKA-Energiya
| (0 - 0) | |
|
08:00 | FT |
Zvezda I
5 - 0
Sodovik
| (3 - 0) | |
09:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
1 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
10:00 | FT |
SKA-Energiya
0 - 3
NoSta
| (0 - 1) | |
13:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
3 - 2
Torpedo Moskau
| (1 - 2) | |
14:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Baltika
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 1
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
6 - 2
Mordovya
| (3 - 0) | |
14:00 | FT |
Avangard
1 - 2
Mashuk-KMV
| (1 - 2) | |
14:00 | FT |
SKA Rostov
2 - 2
Shinnik Yaroslavl
| (2 - 2) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
|
09:00 | FT |
Zvezda I
0 - 0
NoSta
| (0 - 0) | |
10:00 | FT |
SKA-Energiya
3 - 0
Sodovik
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
0 - 1
Mordovya
| (0 - 1) | |
13:30 | FT |
Anzhi Makhachkala
1 - 0
Baltika
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Terek Grozny
2 - 0
Torpedo Moskau
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Dinamo Briansk
0 - 0
Mashuk-KMV
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
1 - 0
KamAZ
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Avangard
0 - 2
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
SKA Rostov
1 - 0
Tekstilshchik
| (0 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Ural S.R
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
3 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (2 - 1) | |
|
13:30 | FT |
Avangard
1 - 0
Dinamo Briansk
| (0 - 0) | |
14:00 | Fin AAW |
Baltika
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
NoSta
2 - 0
Metallurg-Kuzbass N.
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Sodovik
0 - 2
Sibir Novosibirsk
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
3 - 2
SKA Rostov
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
3 - 2
SKA-Energiya
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
KamAZ
2 - 1
Terek Grozny
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
2 - 0
FC Salyut Belgorod
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
0 - 2
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
2 - 4
Ural S.R
| (2 - 2) | |
18:00 | FT |
Tekstilshchik
3 - 1
Zvezda I
| (1 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sodovik
2 - 3
Metallurg-Kuzbass N.
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
NoSta
0 - 5
Sibir Novosibirsk
| (0 - 2) | |
15:00 | FT |
Alania Vladikavkaz
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Torpedo Moskau
3 - 0
Spartak MZK
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Shinnik Yaroslavl
0 - 2
Zvezda I
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
KamAZ
0 - 0
Anzhi Makhachkala
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Mashuk-KMV
3 - 0
SKA Rostov
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Mordovya
0 - 4
Terek Grozny
| (0 - 2) | |
17:30 | FT |
Baltika
0 - 0
Ural S.R
| (0 - 0) | |
18:00 | FT |
Tekstilshchik
2 - 2
SKA-Energiya
| (2 - 1) | |
|
09:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 2
Alania Vladikavkaz
| (1 - 0) | |
11:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
3 - 1
Shinnik Yaroslavl
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
2 - 0
Sodovik
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Terek Grozny
3 - 0
NoSta
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Zvezda I
0 - 2
Mashuk-KMV
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
5 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
SKA Rostov
2 - 1
Dinamo Briansk
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Ural S.R
8 - 1
Mordovya
| (4 - 0) | |
16:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
KamAZ
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Salyut Belgorod
1 - 0
Avangard
| (0 - 0) | |
17:00 | FT |
Torpedo Moskau
3 - 1
Baltika
| (1 - 0) | |
|
09:00 | FT |
SKA-Energiya
2 - 1
Mashuk-KMV
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Anzhi Makhachkala
2 - 2
NoSta
| (1 - 1) | |
12:00 | FT |
Terek Grozny
4 - 0
Sodovik
| (3 - 0) | |
12:00 | FT |
Sibir Novosibirsk
3 - 3
Shinnik Yaroslavl
| (1 - 2) | |
12:00 | FT |
SKA Rostov
3 - 2
Avangard
| (1 - 0) | |
12:00 | Fin AAW |
Spartak MZK
0 - 3
Mordovya
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Zvezda I
2 - 0
Alania Vladikavkaz
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Metallurg-Kuzbass N.
1 - 0
Tekstilshchik
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Dinamo Briansk
1 - 0
FC Salyut Belgorod
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Ural S.R
2 - 0
KamAZ
| (1 - 0) | |