Democratische Republiek Congo :
Linafoot |
---|
|
16:30 | FT |
Renaissance
2 - 2
Maniema Union
| | |
|
16:30 | FT |
Motema Pembe
2 - 2
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Simba
0 - 0
J.S. Bazano
| | |
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 3
V.Club
| | |
|
14:30 | FT |
Motema Pembe
0 - 1
Maniema Union
| | |
|
15:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
15:30 | FT |
Renaissance
1 - 0
RCK
| | |
|
14:30 | FT |
Don Bosco
1 - 1
Sanga Balende
| | |
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 0
Motema Pembe
| | |
16:30 | FT |
RCK
0 - 1
Maniema Union
| | |
|
14:30 | FT |
Motema Pembe
2 - 1
Renaissance
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | FT |
Simba
2 - 3
Sanga Balende
| | |
16:30 | FT |
V.Club
0 - 0
TP Mazembe
| | |
16:30 | FT |
Maniema Union
1 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 1
Renaissance
| | |
|
16:30 | FT |
Renaissance
1 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 0
RCK
| | |
15:30 | FT |
Maniema Union
2 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | FT |
Motema Pembe
1 - 1
TP Mazembe
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 0
V.Club
| | |
|
13:30 | FT |
Don Bosco
3 - 0
Simba
| | |
15:30 | FT |
RCK
1 - 4
Dauphins Noirs
| | |
|
14:00 | FT |
TP Mazembe
3 - 1
Maniema Union
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 0
Renaissance
| | |
|
15:30 | FT |
RCK
2 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 3
V.Club
| | |
15:30 | FT |
Simba
0 - 2
Maniema Union
| | |
|
13:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 2
Motema Pembe
| | |
15:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 0
V.Club
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
2 - 2
Maniema Union
| | |
|
13:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 0
Renaissance
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
1 - 0
Motema Pembe
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
1 - 2
TP Mazembe
| | |
|
13:30 | FT |
Dauphins Noirs
2 - 0
Simba
| | |
|
15:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 1
Motema Pembe
| | |
|
15:30 | FT |
Maniema Union
2 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
0 - 0
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Maniema Union
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
12:30 | FT |
J.S. Bazano
1 - 2
FC Lubumbashi sport
| | |
14:30 | FT |
Sanga Balende
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
14:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 1
Don Bosco
| | |
|
15:30 | FT |
V.Club
1 - 0
RCK
| | |
|
14:00 | FT |
TP Mazembe
1 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
15:30 | FT |
V.Club
1 - 0
Motema Pembe
| | |
15:30 | FT |
Maniema Union
2 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
TP Mazembe
6 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
15:30 | FT |
RCK
1 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
15:30 | FT |
TP Mazembe
2 - 0
J.S. Bazano
| | |
15:30 | FT |
V.Club
1 - 1
Renaissance
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 2
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
15:00 | FT |
Simba
0 - 3
TP Mazembe
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
2 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
Sanga Balende
1 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | FT |
RCK
0 - 1
TP Mazembe
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 0
Motema Pembe
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 1
V.Club
| | |
|
13:30 | FT |
RCK
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
15:30 | FT |
Renaissance
1 - 1
TP Mazembe
| | |
|
15:30 | FT |
Sanga Balende
0 - 0
J.S. Bazano
| | |
15:30 | FT |
V.Club
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
09:00 | FT |
FC Lubumbashi sport
0 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
14:30 | FT |
RCK
2 - 1
Simba
| | |
15:30 | FT |
Sanga Balende
3 - 0
Dauphins Noirs
| | |
15:30 | FT |
Motema Pembe
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
15:30 | FT |
TP Mazembe
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
13:00 | FT |
Renaissance
2 - 1
Don Bosco
| | |
15:30 | FT |
V.Club
4 - 2
Simba
| | |
|
14:30 | FT |
J.S. Bazano
2 - 2
Dauphins Noirs
| | |
14:30 | FT |
TP Mazembe
2 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
13:30 | FT |
Renaissance
0 - 0
Simba
| | |
|
15:30 | FT |
Sanga Balende
1 - 0
Maniema Union
| | |
|
13:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
0 - 2
Dauphins Noirs
| | |
|
13:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 2
Dauphins Noirs
| | |
|
14:30 | FT |
Don Bosco
1 - 2
Dauphins Noirs
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
3 - 0
Dauphins Noirs
| | |
15:30 | FT |
Motema Pembe
3 - 1
Simba
| | |
|
15:00 | FT |
Simba
2 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
09:00 | FT |
Motema Pembe
0 - 2
Sanga Balende
| | |
|
15:30 | FT |
V.Club
2 - 0
Sanga Balende
| | |
15:30 | FT |
Simba
1 - 2
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 1
Don Bosco
| | |
15:30 | FT |
Simba
2 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 1
Renaissance
| | |
|
13:30 | FT |
Dauphins Noirs
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
|
15:30 | FT |
Sanga Balende
2 - 0
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
15:30 | FT |
RCK
0 - 2
Sanga Balende
| | |
|
15:30 | FT |
Renaissance
0 - 2
Sanga Balende
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 3
TP Mazembe
| | |
|
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 0
Simba
| | |
|
15:30 | FT |
Renaissance
1 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
|
15:30 | FT |
RCK
0 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | FT |
Simba
3 - 1
Renaissance
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 0
TP Mazembe
| | |
15:30 | FT |
Maniema Union
4 - 1
Sanga Balende
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
0 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | FT |
Renaissance
3 - 2
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 1
Don Bosco
| | |
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
2 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
2 - 0
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Sanga Balende
2 - 1
Renaissance
| | |
|
15:30 | FT |
TP Mazembe
2 - 0
Simba
| | |
|
15:30 | FT |
TP Mazembe
6 - 0
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
0 - 0
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
15:30 | FT |
Simba
2 - 2
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
1 - 2
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | FT |
Simba
1 - 1
Don Bosco
| | |
15:30 | FT |
Motema Pembe
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
15:30 | FT |
J.S. Bazano
1 - 1
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 0
TP Mazembe
| | |
|
15:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
1 - 0
RCK
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 0
Sanga Balende
| | |
|
15:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 3
Motema Pembe
| | |
|
15:00 | FT |
RCK
0 - 2
Motema Pembe
| | |
|
16:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 2
Simba
| | |
16:30 | FT |
Maniema Union
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 2
Don Bosco
| | |
16:30 | FT |
Renaissance
0 - 2
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | FT |
Sanga Balende
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
15:00 | FT |
V.Club
2 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 2
Maniema Union
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
14:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 4
TP Mazembe
| | |
16:30 | FT |
RCK
1 - 1
V.Club
| | |
16:30 | FT |
Maniema Union
1 - 0
Renaissance
| | |
|
16:30 | FT |
Motema Pembe
0 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
16:30 | FT |
V.Club
4 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
16:30 | FT |
Sanga Balende
0 - 0
Motema Pembe
| | |
16:30 | FT |
Maniema Union
2 - 0
Simba
| | |
|
16:30 | FT |
Maniema Union
0 - 1
V.Club
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 0
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | FT |
V.Club
0 - 0
Maniema Union
| | |
|
16:30 | FT |
Renaissance
2 - 1
Motema Pembe
| | |
|
14:30 | FT |
Sanga Balende
0 - 1
TP Mazembe
| | |
16:30 | Fin AAW |
V.Club
0 - 3
Dauphins Noirs
| | |
|
14:30 | FT |
Don Bosco
4 - 1
Dauphins Noirs
| | |
15:30 | FT |
TP Mazembe
1 - 0
Sanga Balende
| | |
|
16:30 | FT |
Simba
0 - 0
Dauphins Noirs
| | |
16:30 | Fin AAW |
Renaissance
3 - 0
V.Club
| | |
|
14:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 3
Maniema Union
| | |
16:30 | FT |
J.S. Bazano
1 - 0
Sanga Balende
| | |
|
16:30 | FT |
TP Mazembe
2 - 0
Don Bosco
| | |
|
14:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 2
Simba
| | |
|
16:30 | FT |
Motema Pembe
0 - 2
V.Club
| | |
16:30 | FT |
J.S. Bazano
0 - 1
Maniema Union
| | |
16:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
2 - 0
Sanga Balende
| | |
|
14:30 | Fin AAW |
Don Bosco
3 - 0
V.Club
| | |
16:00 | FT |
Renaissance
0 - 0
Dauphins Noirs
| | |
16:30 | FT |
TP Mazembe
1 - 0
Motema Pembe
| | |
16:30 | FT |
Saint-Eloi Lupopo
0 - 0
Maniema Union
| | |
|
15:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
1 - 0
Sanga Balende
| | |
|
16:30 | Fin AAW |
Saint-Eloi Lupopo
3 - 0
Simba
| | |
|
16:30 | FT |
RCK
3 - 1
Renaissance
| | |
|
14:30 | FT |
Dauphins Noirs
0 - 2
Maniema Union
| | |
16:30 | Fin AAW |
TP Mazembe
0 - 3
V.Club
| | |
16:30 | FT |
Simba
1 - 0
Motema Pembe
| | |
|
15:00 | FT |
Dauphins Noirs
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
|
15:30 | FT |
Don Bosco
0 - 1
Motema Pembe
| | |
15:30 | FT |
Simba
2 - 3
V.Club
| | |
|
15:30 | Fin AAW |
Dauphins Noirs
0 - 3
TP Mazembe
| | |
|
14:30 | FT |
RCK
1 - 3
Dauphins Noirs
| | |
16:30 | FT |
Don Bosco
1 - 1
Renaissance
| | |
16:30 | FT |
Motema Pembe
2 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
16:30 | FT |
Sanga Balende
0 - 1
V.Club
| | |
|
16:30 | FT |
J.S. Bazano
4 - 2
Renaissance
| | |
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 0
RCK
| | |
|
16:30 | FT |
V.Club
2 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | FT |
J.S. Bazano
2 - 0
Don Bosco
| | |
|
16:30 | FT |
TP Mazembe
4 - 1
Renaissance
| | |
16:30 | FT |
Sanga Balende
0 - 2
Simba
| | |
16:30 | FT |
Motema Pembe
5 - 1
Saint-Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | FT |
Dauphins Noirs
1 - 2
Sanga Balende
| | |
|
16:30 | FT |
Maniema Union
2 - 1
RCK
| | |
|
16:30 | FT |
FC Lubumbashi sport
0 - 3
J.S. Bazano
| | |
|
11:00 | FT |
Sanga Balende
3 - 2
RCK
| | |
16:30 | Fin AAW |
Maniema Union
3 - 0
Motema Pembe
| | |
|
16:30 | FT |
Maniema Union
0 - 1
TP Mazembe
| | |
|
16:30 | FT |
V.Club
0 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |