|
---|
|
12:00 | FT |
Sandnessjøen
4 - 0
Lofoten
| | |
14:00 | FT |
Ishavsbyen
1 - 8
Skarp
| | |
14:00 | FT |
Kirkenes
2 - 1
Tverrelvdalen
| | |
14:00 | FT |
Fløya
3 - 0
Porsanger
| | |
14:00 | FT |
Bossekop
10 - 0
Nordreisa
| | |
14:00 | FT |
Salangen
2 - 3
Lyngen/Karnes
| | |
14:00 | FT |
Hammerfest
3 - 2
Norild
| | |
14:00 | FT |
Junkeren
4 - 3
Mosjøen
| | |
14:00 | FT |
Innstranden
3 - 1
Stålkam.
| | |
14:00 | FT |
Tverlandet
4 - 2
Fauske/Sprint
| | |
14:00 | FT |
Mjølner 2
1 - 1
Bodø/Glimt 2
| | |
14:00 | FT |
Sortland IL
2 - 3
Harstad
| | |
|
13:00 | FT |
Runar
1 - 6
Arendal Fotball
| | |
15:00 | FT |
Ull Kisa 2
0 - 6
Strømmen 2
| | |
15:00 | FT |
Spa/Bra
1 - 1
Jevnaker
| | |
15:00 | FT |
Avaldsnes
1 - 5
Aakra
| | |
15:00 | FT |
Skjold
2 - 5
Bjarg
| | |
15:00 | FT |
Os
5 - 1
Austevoll
| | |
15:00 | FT |
Varegg
0 - 3
Tertnes
| | |
15:00 | FT |
Haugesund 2
8 - 4
Sandnes 2
| | |
15:00 | FT |
Stord Sunnhordland
2 - 1
Kopervik
| | |
15:00 | FT |
Øystese
5 - 3
Saga
| | |
15:00 | FT |
Årdal
2 - 1
Eid IL
| | |
15:00 | FT |
Bergen Nord
2 - 2
FK Fyllingsdalen 2
| | |
15:00 | FT |
Radøy/Manger
3 - 2
Tornado
| | |
15:00 | FT |
Vik IL
0 - 3
Sotra Sportsklubb
| | |
15:00 | FT |
Førde
6 - 1
Stryn
| | |
15:00 | FT |
Florø
7 - 1
Voss
| | |
15:00 | FT |
Stavanger
1 - 4
Arna-Bjørnar
| | |
15:00 | FT |
Frognerparken
7 - 0
Vestfossen
| | |
15:00 | FT |
Gruner
1 - 1
Bøler
| | |
15:00 | FT |
Skedsmo
6 - 3
Fjellhamar (7er)
| | |
15:00 | FT |
Eidskog
3 - 0
Lørenskog 2
| | |
15:00 | FT |
Hønefoss 2
0 - 4
Lillestrøm 2
| | |
16:00 | FT |
Elnesvågen/O
3 - 2
Hødd 2
| | |
16:00 | FT |
Askim
2 - 3
Drobak/Frogn
| | |
16:00 | FT |
Vigor
2 - 1
Staal Jorpeland
| | |
16:00 | FT |
Viking 2
1 - 2
Bryne 2
| | |
16:00 | FT |
Brodd
5 - 2
Donn
| | |
16:00 | FT |
Start 2
5 - 0
Froyland
| | |
16:00 | FT |
Sola
1 - 3
Hinna FK
| | |
16:00 | FT |
Madla
1 - 4
Klepp
| | |
16:00 | FT |
Vardeneset
0 - 4
Flekkefjord
| | |
16:00 | FT |
Brattvag
3 - 2
Larsnes/Gursken
| | |
16:00 | FT |
Nesodden 2
2 - 3
Holmlia
| | |
16:00 | FT |
Sarpsborg 08 2
3 - 2
Nordstrand
| | |
16:00 | FT |
Surnadal
6 - 2
Stranda
| | |
16:00 | FT |
Oslo City
2 - 1
Trosvik
| | |
16:00 | FT |
Hasle/Løren
1 - 3
Sprint Jeløy
| | |
16:00 | FT |
Korsvoll
5 - 1
Follo 2
| | |
16:00 | FT |
Fredrikstad 2
4 - 1
Skeid 2
| | |
16:00 | FT |
Kolstad
2 - 1
Verdal
| | |
16:00 | FT |
Kvik
1 - 0
Steinkjer
| | |
16:00 | FT |
KIL/Hemne
0 - 2
Strindheim
| | |
16:00 | FT |
Averoykam.
5 - 1
Dahle
| | |
16:00 | FT |
Charlottenlund
6 - 4
Frøya
| | |
16:00 | FT |
Ranheim 2
12 - 1
Åfjord
| | |
16:00 | FT |
Bergsøy
4 - 1
Volda
| | |
16:00 | FT |
Sunndal
7 - 0
Herd
| | |
16:00 | FT |
Hareid
2 - 6
Skarbøvik
| | |
16:00 | FT |
Tangmoen
3 - 0
Tynset
| | |
16:30 | FT |
Rosenborg 3
1 - 6
NTNUI
| | |
|
14:00 | FT |
Sander
3 - 1
Moelven
| | |
14:00 | FT |
Kongsvinger 2
1 - 5
Hamarkam. 2
| | |
14:00 | FT |
Ottestad
0 - 4
Eidsvold TF
| | |
14:00 | FT |
Flisa
0 - 3
Stjørdals Blink
| | |
14:00 | Cxld |
Brumunddal 2
-
NIL-Trysil 2
| | |
14:00 | FT |
Fu/Vo
1 - 1
Hauerseter
| | |
14:00 | FT |
Tiller
3 - 3
Alvdal
| | |
18:00 | FT |
Raufoss 2
0 - 5
Nordre Land
| | |
18:00 | FT |
Asker 2
1 - 4
Drammen FK
| | |
18:00 | FT |
Bærum 2
1 - 4
Modum FK
| | |
18:00 | FT |
Lommedalen
2 - 1
Mjøndalen 2
| | |
18:00 | Cxld |
Røa
-
Frigg 2
| | |
18:00 | FT |
Romsås
1 - 5
Vestli (7er)
| | |
18:00 | FT |
Ullern
0 - 1
Lyn
| | |
|
19:00 | FT |
Pors Grenland 2
1 - 1
Notodden 2
| | |
19:00 | FT |
Skarphedin
1 - 2
Flint
| | |
19:00 | FT |
Sandefjord 2
0 - 4
Odd Grenland 3
| | |
19:00 | FT |
Herkules
4 - 2
Kongsberg
| | |
19:00 | FT |
Skotfoss
2 - 6
Larvik Turn
| | |
19:00 | FT |
Tollnes
2 - 2
Eik-Tonsberg
| | |