|
---|
|
19:00 | FT |
Hammerfest 2
1 - 7
Bossekop
| | |
|
18:00 | FT |
Båtsfjord
2 - 6
Kirkenes
| | |
|
14:00 | FT |
Sørøy Glimt
6 - 1
Nordlys
| | |
|
19:30 | FT |
Gjøvik FF 2
1 - 1
FF Lillehammer 2
| | |
|
15:00 | FT |
Kautokeino
0 - 5
Porsanger
| | |
|
18:00 | FT |
Rafsbotn
1 - 1
Alta 2
| | |
|
15:00 | FT |
Norild
7 - 1
Tverrelvdalen
| | |
|
19:30 | FT |
Hamar IL
1 - 4
Flisa
| | |
|
13:00 | FT |
Kongsvinger 2
2 - 3
Sander
| | |
15:00 | FT |
Løten
9 - 2
Galterud
| | |
15:00 | FT |
Stange
2 - 2
Hadeland
| | |
15:00 | FT |
Østre Trysil
2 - 2
Grue
| | |
|
18:00 | FT |
Hamarkam. 2
2 - 0
Elverum
| | |
|
17:30 | FT |
Rosenborg 3
2 - 5
Ranheim 2
| | |
|
19:00 | FT |
Nesodden
5 - 1
Follo 2
| | |
|
13:00 | FT |
Lyngen/Karnes
0 - 2
Skjervøy
| | |
13:00 | FT |
Senja
14 - 0
Salangen
| | |
13:00 | FT |
Skarp 2
1 - 3
Tromsdalen 2
| | |
13:00 | FT |
Bardu
1 - 0
Kvaløysletta
| | |
13:00 | FT |
Fløya
5 - 0
Finnsnes
| | |
13:00 | FT |
Ramfjord
2 - 5
Ishavsbyen
| | |
14:00 | FT |
Medkila
0 - 6
Grovfjord
| | |
14:00 | FT |
Leknes
2 - 4
Sortland IL
| | |
14:00 | FT |
Skånland
9 - 0
Landsås
| | |
14:00 | FT |
Morild
3 - 6
Lofoten
| | |
15:00 | FT |
Malvik FK
4 - 1
Rørvik
| | |
15:00 | FT |
Stjørdals Blink
1 - 2
Neset
| | |
15:00 | FT |
Vuku
1 - 0
Namsos
| | |
15:00 | FT |
Raufoss 2
4 - 0
Kolbu/KK
| | |
15:00 | FT |
Tiller
3 - 2
Kattem
| | |
15:00 | FT |
Kolstad
1 - 1
Verdal
| | |
15:00 | FT |
Orkla
0 - 1
Flå
| | |
15:00 | FT |
Tverlandet
6 - 1
Dønna/Herøy
| | |
15:00 | FT |
Stålkam.
5 - 2
Mosjøen
| | |
15:00 | FT |
Innstranden
8 - 0
Halsøy
| | |
15:00 | FT |
Fauske/Sprint
5 - 2
Brønnøysund
| | |
15:00 | FT |
Bossmo/Ytteren
1 - 4
Steigen
| | |
15:00 | FT |
Ihle
0 - 5
Redalen
| | |
15:00 | FT |
Ringebu/Fåvang
3 - 2
Toten
| | |
15:00 | FT |
Valdres FK
8 - 0
Ringsaker
| | |
15:00 | FT |
Brumunddal
7 - 1
Vardal
| | |
|
15:00 | FT |
NTNUI
7 - 2
Buvik
| | |
15:00 | FT |
Rissa
3 - 1
Tynset
| | |
15:00 | FT |
Melhus
4 - 2
Charlottenlund
| | |
15:00 | FT |
Nidelv
5 - 1
KIL/Hemne
| | |
15:00 | FT |
Strindheim 2
1 - 1
Levanger 2
| | |
|
19:15 | FT |
Notodden 2
7 - 1
Pors Grenland 2
| | |
|
18:30 | FT |
Urædd FK
2 - 2
Brevik
| | |
|
16:50 | FT |
Måndalen
2 - 1
Kristiansund BK 2
| | |
17:00 | FT |
Tollnes
4 - 0
Skotfoss
| | |
18:30 | FT |
Tonsberg FK
3 - 1
Borre
| | |
19:00 | FT |
Skarphedin
8 - 0
LSF
| | |
|
13:00 | FT |
Dahle
5 - 1
Kristiansund FK
| | |
13:00 | FT |
Lofoten
2 - 1
Innstranden
| | |
15:00 | FT |
Avaldsnes
0 - 3
Skjold
| | |
15:00 | FT |
Vadmyra
1 - 4
Austevoll
| | |
15:00 | FT |
Trio
7 - 0
Fitjar
| | |
15:00 | FT |
Nordheimsund
2 - 0
Follese
| | |
15:00 | FT |
Lyngbø
5 - 1
Loddefjord
| | |
15:00 | FT |
Hovding
5 - 2
Stord Sunnhordland
| | |
15:00 | FT |
Øygard
2 - 0
Bremnes
| | |
15:00 | FT |
Djerv
5 - 1
Torvastad
| | |
15:00 | FT |
Hald
3 - 1
Baune
| | |
15:00 | FT |
Kopervik
1 - 3
Vidar
| | |
15:00 | FT |
Varhaug
2 - 2
Sandved
| | |
15:00 | FT |
Vedav.Karm.
4 - 2
Sandnes 2
| | |
15:00 | FT |
Aakra
4 - 5
Nord
| | |
15:00 | FT |
Bjerkreim
1 - 3
Egersund
| | |
15:00 | FT |
Buoy
6 - 1
Ganddal
| | |
15:00 | FT |
Frøya
3 - 3
Sandviken
| | |
15:00 | FT |
Nest Sotra
6 - 1
Brann 2
| | |
15:00 | FT |
Randaberg
7 - 1
Froyland
| | |
15:00 | FT |
Florø
3 - 2
Eikefjord IL
| | |
15:00 | FT |
Verdal
0 - 1
KIL/Hemne
| | |
15:00 | FT |
Kirkenes
0 - 2
Senja
| | |
15:00 | FT |
Sunndal
3 - 4
Træff
| | |
15:00 | FT |
Rival
4 - 5
Elnesvågen/O
| | |
15:00 | FT |
Molde 2
1 - 0
Surnadal
| | |
15:00 | FT |
Midsund
0 - 3
Vestnes/Varfjell (
| | |
15:00 | FT |
Kaupanger
1 - 3
Årdal
| | |
15:00 | FT |
Ny-Krohnborg
3 - 6
Voss
| | |
15:00 | FT |
Dale
3 - 1
Stryn
| | |
15:00 | FT |
Fjøra
2 - 2
Eid IL
| | |
15:00 | FT |
Førde
3 - 3
Sogndal 2
| | |
15:00 | FT |
Høyang
5 - 3
Tornado
| | |
15:00 | FT |
Varegg
1 - 1
Arna-Bjørnar
| | |
15:00 | FT |
Radøy/Manger
6 - 0
Bergen Nord
| | |
15:00 | FT |
Nærbø
1 - 2
Sola
| | |
15:00 | FT |
Kvik Halden
5 - 4
Greåker
| | |
15:00 | FT |
Østsiden
4 - 0
Gresvik
| | |
15:00 | FT |
Nordstrand
4 - 1
LilleTøyen
| | |
15:00 | FT |
St. Hanshaugen
3 - 3
Oslo City
| | |
15:00 | FT |
Sagene
1 - 4
Frigg
| | |
15:00 | FT |
Hauger
1 - 4
Kolbotn
| | |
15:00 | FT |
Vollen
2 - 1
Bærum 2
| | |
15:00 | FT |
Rommen
2 - 4
Heming
| | |
15:00 | FT |
Teisen
1 - 10
KFUM
| | |
15:00 | FT |
Bygdø
5 - 0
Lommedalen
| | |
15:00 | FT |
Klemetsrud
1 - 1
Fossum
| | |
15:00 | FT |
Lyn 2
5 - 0
Grei
| | |
15:00 | FT |
Skeid 2
0 - 0
Grorud
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Mysen
4 - 1
Ås
| | |
15:00 | FT |
Hærland
1 - 1
Rygge
| | |
15:00 | FT |
Trøgstad/Båstad
0 - 4
Lisleby
| | |
15:00 | FT |
Moss 2
1 - 5
Sprint Jeløy 2
| | |
15:00 | FT |
Sarpsborg 08 2
2 - 2
Borgar
| | |
15:00 | FT |
Kjelsås 2
3 - 8
Bøler
| | |
15:00 | FT |
Kurer
4 - 0
Røa
| | |
15:00 | FT |
Vaulen
2 - 4
Vardeneset
| | |
15:00 | FT |
Trauma
5 - 1
Tveit
| | |
15:00 | FT |
Giv Akt
2 - 2
Start 3
| | |
15:00 | FT |
Vaag
3 - 0
Vigor
| | |
15:00 | FT |
Flekkefjord
1 - 1
Donn
| | |
15:00 | FT |
Grane/ABK
4 - 4
Sogne
| | |
15:00 | FT |
Lyngdal
1 - 1
Vindbjart
| | |
15:00 | FT |
MK 2
4 - 1
Jerv
| | |
15:00 | FT |
Sandefjord 2
5 - 2
Svarstad
| | |
15:00 | FT |
Øvrevoll Hosle
2 - 0
Asker 2
| | |
15:00 | FT |
Eik-Tonsberg
1 - 3
Ørn-Horten
| | |
15:00 | FT |
Falk
4 - 3
Fram Larvik
| | |
15:00 | FT |
Runar
1 - 2
Flint
| | |
15:00 | FT |
Sandar IL
4 - 0
Larvik Turn
| | |
15:00 | FT |
Hønefoss 2
0 - 5
Strømsgodset 2
| | |
15:00 | FT |
Ullern
2 - 3
Årvoll
| | |
15:00 | FT |
Fagerborg
3 - 1
Gruner
| | |
15:00 | FT |
Staal Jorpeland
0 - 0
Klepp
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Herkules
3 - 3
Kjapp
| | |
13:00 | FT |
Sannidal
5 - 1
Gvarv
| | |
14:00 | FT |
Aalesund 2
3 - 1
Hødd 2
| | |
14:00 | FT |
Blindheim
1 - 1
Hareid
| | |
14:00 | FT |
Brattvag
3 - 0
Langevåg
| | |
14:00 | FT |
Valder
2 - 6
Spjelkavik
| | |
14:00 | FT |
Volda
5 - 1
Sykkylven
| | |
14:00 | FT |
Ørsta
3 - 4
Skarbøvik
| | |
15:00 | FT |
Mjøndalen 2
1 - 3
Konnerud
| | |
15:00 | FT |
Fjellhamar (7er)
6 - 0
Blaker
| | |
15:00 | FT |
Skjetten
7 - 0
Bjerke
| | |
15:00 | FT |
ROS
4 - 3
Jevnaker
| | |
15:00 | FT |
Drammen FK
6 - 0
Solberg
| | |
15:00 | FT |
Svelvik
4 - 7
Birkebeineren
| | |
15:00 | FT |
Ull Kisa 2
4 - 0
Fu/Vo
| | |
15:00 | FT |
Skedsmo
3 - 3
Høland
| | |
15:00 | FT |
Lørenskog 2
2 - 5
Aurskog F.
| | |
15:00 | FT |
Lillestrøm 3
5 - 2
Bjørkelangen
| | |
15:00 | FT |
Fet
3 - 0
Eidsvold IF
| | |
15:00 | FT |
Åssiden
2 - 2
Kongsberg
| | |
|
19:00 | FT |
Bryne 2
4 - 5
Aalgaard FK 2
| | |
19:00 | FT |
Vard Haugesund 2
1 - 1
Haugesund 2
| | |
|
13:00 | FT |
Innstranden
2 - 2
Lofoten
| | |
15:00 | FT |
Senja
7 - 3
Kirkenes
| | |
15:00 | FT |
KIL/Hemne
1 - 1
Verdal
| | |
15:00 | FT |
Tollnes
1 - 3
Vindbjart
| | |
15:00 | FT |
Fram Larvik
1 - 2
Østsiden
| | |
15:00 | FT |
Nest Sotra
5 - 3
Trio
| | |
15:30 | FT |
Træff
0 - 4
Skarbøvik
| | |
18:30 | FT |
Gruner
0 - 6
Skjetten
| | |
|
15:00 | FT |
Kopervik
1 - 2
Randaberg
| | |
|
14:00 | FT |
Randaberg
5 - 1
Kopervik
| | |
15:00 | FT |
Skarbøvik
3 - 2
Træff
| | |
15:00 | FT |
Vindbjart
6 - 1
Tollnes
| | |
15:00 | FT |
Skjetten
8 - 0
Gruner
| | |
15:00 | FT |
Østsiden
1 - 0
Fram Larvik
| | |
15:00 | FT |
Trio
1 - 2
Nest Sotra
| | |
|
19:00 | FT |
Mo 2
0 - 1
Bodø/Glimt 2
| | |
|
18:45 | FT |
Frigg
2 - 4
Lyn 2
| | |
|
15:15 | FT |
Valdres FK
1 - 3
Hamarkam. 2
| | |
|
16:00 | FT |
Strømsgodset 2
6 - 1
Årdal
| | |
|
18:00 | FT |
Lyn 2
3 - 2
Frigg
| | |
|
17:00 | FT |
Årdal
0 - 1
Strømsgodset 2
| | |
|
15:00 | FT |
Hamarkam. 2
1 - 4
Valdres FK
| | |